युरोकपको आकर्षक खेलमा  पोर्चुगल ४-२ ले जर्मनीसंग पराजित


म्यूनिख ृजर्मनीे, ( एजेन्सी )आज राती भएको युरोकपको आकर्षक खेलमा    काई हाभर्टज र रोबिन गोसेनले गोल चार्टमा जितेका कारण जर्मनीले पोर्चुगललाई ४ .-  २ ले पराजित गरेको छ  ग्रुप एफमा, जर्मनी अहिले दुई खेलबाट तीन अंकको साथ दोस्रो स्थानमा छ भने पोर्चुगल तेस्रो स्थानमा छ जुन तीन खेलबाट तीन अंकको साथ छ। जर्मनीले अर्को टूर्नामेन्टमा हंगेरीको साथ खेल्ने छ भने डिफेन्डिड च्याम्पियन पोर्चुगल फिफा वर्ल्ड कपका विजेता फ्रान्सको बिरूद्ध खेल्ने छ यो नै खेलको रोमाञ्चकता हुृनेछ ।
पोर्चुगलले आजको खेलमा पहिलो गोल खाएको थियो किनकि क्रिस्टियानो रोनाल्डोले जबरजस्ती रन बनाएर र उनले बललाई गोलपोस्टमा पास गर्न सफल भएका थिए र आफ्नो पक्षलाई १ .- ० ले अगाडि राखेका थिए ।
पहिलो हाफमा रोनाल्डोको टोलीले दुई ठूलो सामना गरेका थिए । किनकि रुबेन डायस र राफेल गुरेरियोले आफ्नो गोल दर्ता गरेका कारण त्यो बेलासम्म जर्मनीलाई २.-  १ ले हराएका थियोे । कुनै अधिक गोलहरू भएनन् र आधासमयमा, जर्मनी एक अग्रता साथ गयो।
दोस्रो हाफमा, जर्मनीले क्रमशः ५१ आं र ६०औं मिनेटमा काई हाभर्टज र रोबिन गोसेन्सको सौजन्यसाथ दुई थप गोल गरे र यसको परिणामस्वरूप जर्मनीले (ले अग्रता लिएको थियो ।
डिआगोले पोर्चुगलका लागि एक गोल फिर्ता गर्न सफल भए तर त्यो धेरै ढिलाई भइसकेको थियो र पनि जर्मनी  ४ .-२ ले अग्रता लिने खेललाई जित्न सफल भएको थियो । त्यसपछि कुनै गोलहरु गरिएनन रजर्मनीलाई अग्रता हासिल भएको छ । युुरोकपमा राम्रो टिम मानिएको पोर्चुगलको पराजयले केही फुटबलप्रेमीहरु निराश देखिएका थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?