कंगना रनौतमाथि बाल्यकालमा यौन दुर्व्यवहारको खुलासा


मुम्बई अभिनेत्री  कंगना रनौतले भर्खरै बाल्यकालमा आफूमाथि यौन दुर्व्यवहार भएको घटनाको बारेमा खुलासा गरेकी छन । कंगनाले आफ्नो रियालिटी शो ‘लक अप’ को पछिल्लो एपिसोडको क्रममा यो ठूलो खुलासा गरेकी हुन् ।
एएनआईका अनुसार आफ्नो सहरका एक केटाले अनुपयुक्त रूपमा छोएको स्मरण गर्दै उनले भनिन्, ूयति धेरै बालबालिका हरेक वर्ष यौन आक्रमण बाट गुज्रने गर्छन् तर हामी सार्वजनिक प्लेटफर्ममा यसबारे कुरा गर्न छोड्छौं। हामी सबै यसबाट गुज्रिरहेका छौं, हामी सबै अनुपयुक्त भएका छौं। कुनै बिन्दुमा कसैले छोएमा पनि त्यसलाई बेवास्ता गर्दछौ ।। मैले यसको सामना गरेको छु। म एक बच्चा थिए र हाम्रो शहरका एक जवान केटाले मलाई अनुपयुक्त रूपमा छुने गर्थे। त्यसबेला, मलाई थाहा थिएन यसको अर्थ के हो, तपाईंको परिवार जतिसुकै सुरक्षित भए पनि, सबै बच्चाहरू यो घटनामा परेका छन ।

ूअर्को कुरा यो हो कि तपाईलाई यसको लागि दोषी महसुस गराइन्छ। यो हाम्रो समाजमा बच्चाहरु को लागी एक ठूलो संकट हो। उनीहरुलाई राम्रो र नराम्रो स्पर्श बीचको भिन्नता बताउन पर्याप्त नहुन सक्छ। यो यति ठूलो संकट बन्छ उनीहरुका लागि त्यो धेरै पछिमात्रै थाहा हुन्छ । बालबालिकाहरु मनोवैज्ञानिक रूपमा आघातमा परेको र जीवनको लागि दाग पनि उनीहरुले भोग्छन र उनीहरूले जीवनमा अनन्त समस्याहरू सामना गर्छन्।त्यो केटा म भन्दा तीन(चार वर्ष जेठो थियो, सायद उसले आफ्नो कामुकताको खोजी गरिरहेको थियो। उसले हामीलाई बोलाउँथ्यो, हामी सबैलाई लुकाएर जाँच गराउनेतर हामीले बुझेनौं। त्यस समयमा, ूकंगनाले अगाडि भनिन ।
स्ट्यान्ड(अप कमेडियन मुनावर फारुकीले एपिसोडमा आफू ६ वर्षको हुँदा पहिलो पटक यौन दुर्व्यवहार भएको र यो ११ वर्ष नपुग्दासम्म चलेको खुलासा गरेपछि कंगनाले आफ्नो यौन दुर्व्यवहारको बारेमा कुरा गरेकी हुन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?