महानायक अमिताभ बच्चनलाई फेरि कोरोना संक्रमण, स्वास्थ्यस्थिति स्थिर


मुम्बई,  ८  भदौ  (असनबजार पत्रिका)  :  बलिउडका चर्चित कलाकार अमिताभ बच्चनलाई फेरि कारोना संक्रमण भएको छ ।

उनले ट्वीटरमा यो खबर सेयर गरेका हुन् । उनले लेखे, “मैले भर्खरै कोभिड–१९ + पोजिटिभ परीक्षण गरेको छु…  मेरो वरपर रहेका सबै, कृपया आफैलाई पनि जाँच गर्नुहोस् र परीक्षण गर्नुहोस् …“

बच्चनले कारोना परीक्षण गरेको यो पहिलो पटक होइन। जुलाई २०२० मा, उनले पहिलो पटक सकारात्मक परीक्षण गरेका थिए । त्यतिबेला उनी करिब तीन साता अस्पतालमा भर्ना भएका थिए । उनी मात्र होइन, उनका छोरा र अभिनेता अभिषेक बच्चनसँगै ऐश्वर्या राई बच्चन र नातिनी आराध्यालाई पनि कोभिड पोजिटिभ देखिएको थियो । हाल उनको स्वास्थ्यस्थिति स्थिर रहेको बताइएको छ ।
वर्कफ्रन्टमा, अमिताभ बच्चन अर्को पटक अयान मुखर्जीको ’ब्रह्मास्त्रः पार्ट वन शिव’ मा आलिया भट्ट र रणवीर कपूरसँग देखिनेछन्। फिल्म सेप्टेम्बर ९ मा रिलिज हुने तयारीमा छ ।

‘ब्रह्मास्त्र’ पछि अमिताभ बच्चन रश्मिका मन्डन्ना, नीना गुप्ता र पावेल गुलाटीसँगै विकास बहलको ‘गुड बाई’ मा देखिने छन् । फिल्मका निर्माताहरूले भर्खरै रिलिज मिति घोषणा गरेका छन् – अक्टोबर ७ २०२२ । यी दुई फिल्मबाहेक बिग बीले परिणीति चोपडा, अनुपम खेर र बोमन इरानी अभिनीत आफ्नो आगामी प्रोजेक्ट ‘उँचाई’ को सुटिङ पनि पूरा गरिसकेका छन्। फिल्मको रिलिज मिति अझै पर्खिएको छ । (एएनआई)

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?