के अमिताभ बच्चनले बलिउड फिल्म बहिष्कारको प्रवृतिलाई प्रहार गरेकै हुन ?


मुम्बई (  एएनआई  )मेगास्टार अमिताभ बच्चन,बलिउडका एक महानायक मात्रै होइनन उनी लोकप्रिय पनि छन । उनी सामाजिक सञ्जालको एक शौकीन प्रयोगकर्ता हुन्, उनले भर्खरै एक क्रिप्टिक ट्वीट पोस्ट गरेका छन ।
ट्विटमा लेखिएको थियो, ूकुछ बातेँ करने का मन करता है, पर करु तो कैसे करे, हर बात तो आजकल बात बनाई जाती है।ू ( मलाई केहि चीजहरूको बारेमा कुरा गर्न मन लाग्छ, तर कसरी गर्ने, आजकल सबै कुराको विषयलाई बढाइ चढाइ बनाईन्छ )।
सामाजिक सञ्जालमा फिल्म बहिष्कार गर्ने चलन बढ्दै गएको बेला बिग बीको यो पोस्ट आएकोले पनि यो अहिले बलिउडमा चर्चाको बिषय बनेको छ ।
पछिल्लो समय सुपरस्टार आमिर खानको ‘लाल सिंह चड्ढा’ र अक्षय कुमारको ‘रक्षा बन्धन’ ले बहिष्कारको प्रवृत्तिको सामना गर्नुपरेको छ । दुवै फिल्मले बक्स अफिसमा राम्रो प्रदर्शन गर्न सकेनन् ।
आमिर खानले एक अन्तर्वार्तामा भनेका थिए, ूहाम्रो देश धेरै सहिष्णु छ, तर त्यहाँ मानिसहरु छन् जसले दुर्भावना फैलाउँछन्ू। उनकी श्रीमती किरण रावले पनि आफ्ना छोराछोरीको सुरक्षाका लागि देश छाड्ने सोच बनाएको भन्दै एक बर्ष अगाडि चर्चामा आएकी थिइन ।
विशेष अन्तर्वार्तामा प्रतिक्रिया दिँदै, ट्विटर प्रयोगकर्ताहरूले धेरै प्रकारले ह्यासट्यागहरू प्रयोग गरेर पोष्टहरू सार्बजनिक गरेका छन । आमिरले टर्कीकी फर्स्ट लेडी एमिने एर्डोगानलाई त्यहाँ लाल सिंह चड्ढाको सुटिङका ​​क्रममा भेट्दा पनि यो खबर ट्रोल बनेको थियो । हालैको दिनमा टर्कीको बढ्दो भारत विरोधी भूमिका र उसको गतिबिधि समेत पाकिस्तान समर्थक अडानको पृष्ठभूमिमा भएको बैठकबाट भारतीय राष्टबादीहरु असन्तुष्ट थिए।
भर्खरैको सामाजिक सञ्जालले आमिरलाई चिन्तित बनाएको छ कि उनले मानिसहरूलाई आफ्नो फिल्म हेर्नको लागि अनुरोध गर्नु परेको छ ।ू त्यो बहिष्कार बलिउड बहिष्कार आमिर खान बहिष्कार लाल सिंह चड्ढा बहिस्कार यो कुरामलाई पनि दुःख लाग्छ किनभने धेरै मानिसहरू जसले मनमा यो भनिरहेका छन् उनीहरुले म भारतलाई मन नपर्ने मान्छे हुँ भन्ने विश्वास गर्छन् मनमा त्यस्तै मान्छन् भने यो एकदमै असत्य हो। म देशलाई साँच्चै माया गर्छु। म यस्तै छु। दुर्भाग्यवश केही मानिसहरूलाई त्यस्तो लाग्छ भने त्यो उनीहरुले मलाई नबुझेका कुरा हो । म सबैलाई आश्वासन दिन चाहन्छु कि त्यस्तो छैन त्यसैले कृपया मेरो फिल्म बहिष्कार नगर्नुहोस्, कृपया मेरो फिल्महरू हेर्नुहोस्,ू आमिरले भनेका छन ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?