टिस्का चोपडा अभिनित थ्रिलर सिरिज ‘दहन–राकन को ट्रेलर सोसल मिडियामा सार्बजनिक


मुम्बई । बलिउड अभिनेत्री टिस्का चोपडाले मंगलबार आफ्नो आगामी अलौकिक थ्रिलर श्रृंखला ुदहन रकन का रहस्यु को ट्रेलर सोशल मिडियामा सार्बजनिक गरेकी छन ।
उनको इन्स्टाग्राम ह्यान्डलमा  अभिनेताले प्रशंसकहरूलाई आगामी श्रृंखलामा उनको भूमिकाको झलक दिएका दिएका छन । ट्रेलर सेयर गर्दै उनले लेखेकी छिन्, एक श्राप, एक रहस्य, एक अनहोनी का डरका सबै एपिसोडहरू सेप्टेम्बर बाट मा मात्र स्ट्रिम हुनेछ।विशेष ुदहन ( रकन का रहस्यु विक्रान्त पवार द्वारा निर्देशित र निसर्ग मेहता, शिव बाजपेई र निखिल नायर द्वारा लिखित कथामा आधारित रहेको छ ।शृङ्खलाको ट्रेलरमा द ल्यान्ड अफ द डेडु भनेर चिनिने शिलासपुराको विचित्र, गाउँमा असामान्य घटनाहरू देखाइएको छ। जबकि यसका पात्रहरूलाई तिनीहरूको गहिरो र सबैभन्दा गहिरो डरको सामना गर्न चुनौती दिनेछ ।यद्यपि, एक अफिसर टिस्का चोपडा पुरानो अन्धविश्वाससँग लड्ने मिशनमा निस्कन्छन । जसले गाउँलाई रहस्यमय हत्यामात्रै होइन बेपत्ता समेत पारेको छ। राजस्थानको अनौठो असह्य परिदृश्यहरूमा चित्रित गरिएको, कथाले श्राप भएका गुफाहरू, लुकेका खजानाहरू र पुस्ताका रहस्यहरूका साथ यसलाई अगाडि बडाएका छन , ।निर्देशक विक्रान्त पवारले भने, दहन ।र रकन का रहस्यका साथ, हामी एक शो सिर्जना गर्न लाग्यौं जहाँ दर्शकहरूले कसरी पौराणिक र अलौकिक तत्वहरू मिलेर मानिसहरूको मनमा डर पैदा गर्न सक्छन् भन्ने अनुभव गर्दछ। यस अलौकिक थ्रिलरको रहस्यमय सारमा योगदान गर्न दृश्य पनि प्रयोग गरिएको थियो। यो कार्यक्रमको अद्वितीय गतिले दर्शकलाई शिलासपुरा वरपरको रहस्यको पर्दाफास नहुँदासम्म तान्दछ।

यस कथालाई जीवन्त बनाउन र व्यापक श्रोताहरूका लागि यो सँग जोड्न पाउँदा म अत्यन्तै खुसी छु।आईएएस अफिसरको भूमिका निर्वाह गरिरहेकी अभिनेत्री टिस्का चोपडाले भनिन्, दहन रकन को रहस्यको बारेमा मलाई सबैभन्दा मनपर्ने कुरा के हो भने यसले कच्चा डरलाई कसरी समेट्छ भन्ने देखाएको छ किनकि प्रत्येक पात्रले आफ्नै दानवहरूको सामना गर्दछ। अवनी राउतले व्यक्तिगत गरिकाले लड्छिन्। व्यावसायिक लडाइँ त्यो बेला देखिन्छिन जब उनी अन्धविश्वासको क्रसफायरमा फसेकी छिन् र अर्कोतर्फ अलौकिक र व्यावहारिकतामा शोले चरित्र अवनी राउतलाई उनको बाह्य र आन्तरिक डरहरू बीच समानान्तर चित्रण गरेर खोजीमा राख्छ,न जुन हामी सबैले सामना गर्छौं। दहन र अवनीलाई दर्शकमाझ ल्याउन पाउँदा एकदमै खुसी लागेको छ। डिज्नीं हटस्टार जस्ता प्रतिष्ठित प्लेटफर्ममा यो लेयर्ड ग्रे क्यारेक्टर ल्याउन पाउँदा म अत्यन्तै गर्व गर्छु। प्रमुखको भूमिका निर्वाह गर्दै आएका अभिनेता सौरभ शुक्लाले भने,दहन रकन का रहस्य, शोको रूपमा, , किंवदन्ती र अन्धविश्वासको कथालाई सावधानीपूर्वक ल्याएको छ। प्रमुखको भूमिकाले मलाई वरपरका गाउँ र यसका बासिन्दाहरूमा   विश्वासहरूको नजरमा राख्छ। । एउटा तत्व जसले यस पात्रलाई अलग बनाउछ त्यो हो कि ऊ आफूले पूजा गर्ने कुरालाई लिएर  डराउँछ, तर चेन तोड्न पनि डराउँछ। डिज्नीं हटस्टारमा शो रिलिज हुँदा दर्शकहरूले यसलाई कस्तो प्रतिक्रिया दिन्छन् भनेर म पर्खन सक्दिन उनको भनाई छ । दीपक धर र ऋषि नेगीले निर्माण गरेको यो नौ एपिसोडको सिरिज १६ सेप्टेम्बरमा रिलिज हुँदैछ । सिरिजमा राजेश तैलाङ, मुकेश तिवारी, सौरभ शुक्ला, अंकुर नय्यर, रोहन जोशी, लहर खान लगायतका कलाकारहरुको अभिनय रहेको छ । (एएनआई( )

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?