सेलिना जेटलीले , फिरोज खानसँग सम्बन्ध बारेका जवाफ यसरी दिइन


मुम्बई ( एएनआई))अभिनेत्री सेलिना जेटलीले फरदीन खान र उनका बुबा फिरोज खानसँग सम्बन्ध राखेको  भन्ने बारेमा अचम्मको टिप्पणी गर्ने एक जनालाई जवाफ दिएकी छन ।
प्रायः ट्रोलरहरू सकल टिप्पणीहरू पास गरेपछि भाग्छन्। तर यस मामिलामा, सेलिनाको फरक योजना थियो किनभने उनले माइक ड्रपको जवाफ दिएका थिइन । एक विदेशी सेन्सर बोर्डको सदस्य भएको दाबी गर्ने एक ट्विटर प्रयोगकर्ताले सेलिनाको चरित्रको बारेमा यस्तो टिप्पणी गरे, सेलिना जेटली बलिउडमा एक मात्र अभिनेत्री हुन् जसले पिता छोरालाई समान रुपमा सम्बन्ध राखेकी छन ।यस प्रकारको टिप्पणीपछि सेलिना सजिलै ट्रलरबाट छुट्ने मुडमा थिइनन् । उनले उचित जवाफ दिएकी थिइन् ।नो एन्ट्रीु अभिनेत्रीले ट्वीट गरेकी छिन्, प्रिय मिस्टर सन्धुले यो पोस्ट गर्दा तपाईलाई पुरुष बन्नको लागि धेरै आवश्यक परिधि र लम्बाइ दिनुभयो र तपाईको इरेक्टाइल डिसफंक्शनबाट तपाईलाई निको पार्ने आशा छ। तपाईको समस्या समाधान गर्ने अन्य तरिकाहरू छन्।।। डाक्टरलाई, तपाईंले यसलाई कहिलेकाहीँ प्रयास गर्नुपर्छ जवाफ इन्टरनेट हल्लाउन पर्याप्त थियो।अभिनेत्रीले ट्वीटर सेफ्टी अकाउन्टलाई ट्रलर विरुद्ध आवश्यक कारबाही गर्न पनि अनुरोध गरेकी छिन् ।सेलिना हाल अस्ट्रियामा आफ्ना पति पिटर हाग र तीन बच्चाहरूसँग बस्छिन्।

 

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?