नवविवाहित जोडी राघव चड्डा र परिणिती चोपडा दिल्ली पुगे


नयांदिल्ली ( एजेन्सी ) राजस्थानका उदयपुरमा आफ्ना नजिकका साथीहरू र परिवारका सदस्यहरूको उपस्थितिमा एक भव्य समारोहमा विवाह बन्धनमा बाँधिएका आप नेता राघव चड्ढा र अभिनेत्री परिणीति चोपडा राजधानी आइपुगेका छन्।विमानस्थलमा दम्पतीलाई न्यानो स्वागत गरिएको थियो । राघवले नेहरू ज्याकेटको साथमा ब्राउन कलरको कुर्ता पजामा लगाउने छनोट गरे भने परिणीतिले पहेँलो रङको सूटको लागि रोजिन्।सामाजिक सञ्जालमा यो जोडीले कस्तो ध्यान पाइरहेको छ र सबैबाट शुभकामनाको वर्षा भइरहेको छ भन्ने बारेमा सञ्चारकर्मीसँग कुरा गर्दै उनले भने, ‘धन्यवाद’ परिणितीले आफ्ना भाइहरू सहज र शिवाङ र फेसन डिजाइनर पवन सचदेवालाई अँगालो हालिन्।राघव र परिणितीले प्रमुख जोडी गोल गर्न कहिल्यै नछुटाउँछन्। एयरपोर्टमा राघवले आफ्नी श्रीमतीको दुपट्टा राम्ररी उठाए जब उनी तिनीहरु कारमा जाँदै थिए।फेसन डिजाइनर र बेहुलाका काका पवन सचदेवाले उनीहरुको विवाहको बारेमा आफ्नो उत्साह व्यक्त गर्दै राघवको पहिरनको बारेमा पनि खुलासा गरे।उनले एएनआईलाई भने, ‘योभन्दा ठूलो खुशी के हुन सक्छ दुवैले औपचारिक रूपमा विवाह गरेका छन् । उनीहरुले अहिले औपचारिक रुपमा विवाह गरेका छन् र हाम्रो जीवनमा नयाँ आनन्द आएको छ ।
सामाजिक सञ्जालको क्रेजको बारेमा कुरा गर्दै, उनले थपे, उनीहरू दुवै यति ठूला व्यक्तित्व हुन् उनीहरू भारतका स्टार हुन् ( एक राजनीतिबाट र अर्को फिल्मबाट। त्यसोभए, सोशल मिडिया स्पष्ट रूपमा तिनीहरूको लागि पागल हुनेछन ।राघवको पहिरन डिजाइन गर्ने बारे उनले भने, ‘मैले उनको छनोट र सम्पूर्ण विषयवस्तुलाई ध्यानमा राखेर उनको पोशाक डिजाइन गरेको हो ।परिणितीका भाइ शिवाङले भने, ‘हाम्रा दुवै परिवारका लागि यो निकै रमाइलो क्षण हो, धेरै उत्साह छ हामीहरुमा ।सहजले थपे, “मानिसहरूले उनीहरूलाई माया गर्छन्। तिनीहरू देशभर लोकप्रिय छन्, र तिनीहरूको एकसाथ आउनलाई जनताले मन पराइरहेका छन्।शिवांग चोपडाले आफ्नो इन्स्टाग्राम ह्यान्डलमा दम्पतीका लागि एक हृदयस्पर्शी नोट लेखे, ूकेही चीजहरू ठीक लाग्छ। कतिपय मानिसहरूलाई ठीक लाग्छ। कतिपय भावनाहरु सुन्दर हुन्छन् । कतिपय पलहरु सुन्दर हुन्छन् । चोपडा र चड्डाका लागि।।। यी सबै सुन्दर थिए। परिवारमा स्वागत छ। यी दुईले आइतबार उदयपुरमा भव्य समारोहबीच विवाह गरेका हुन् ।विवाह समारोह लीला प्यालेसमा भएको थियो। यसमा मनोरञ्जन क्षेत्रका धेरै चर्चित अनुहार र राजनीतिज्ञहरूको उपस्थिति थियो।दिल्लीका मुख्यमन्त्री अरविन्द केजरीवाल, पञ्जाबका मुख्यमन्त्री भगवन्त मान  टेनिस स्टार सानिया मिर्जा, पूर्व क्रिकेटर हरभजन सिंह, आम आदमी पार्टीका नेता समेत धेरै राजनीतिज्ञहरु पनि उपस्थित थिए ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?