सुस्मिता सेनले दुर्गा पूजाको अवसरमा धुनुची नृत्य प्रस्तुत गरिन्


मुम्बई ( एजेन्सीहरु ) सुस्मिता सेन र उनका छोरीहरू अक्टोबर २१,को दिन शनिबार दुर्गा पूजा समारोहमा सहभागी भएका छन । सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेको तस्विर र भिडियोहरूमा अभिनेत्रीलाई परम्परागत धुनुची नृत्य प्रदर्शन गरेको देख्न सकिन्छ।सुस्मिताले गुलाबी रंगको साडी लगाएकी र कपाललाई पोनीटेलमा बाँधेकी थिइन् । उनको कान्छी छोरी एलिसा एक साधारण लेहेंगा(चोली सेट लगाएर उनको साथ स्थानमा पुगेका थिइन । एएनआईले जनाएअनुसार धुनाची एक बंगाली धूप हो। यो दुर्गा देवी को सम्मान गर्न को लागी गरिन्छ र यो कुराबाट दुर्गादेबी खुसी हुने कहावत रहेको छ । परम्परागत कुर्ता र साडीमा पहिरिएका पुरुष र महिलाहरूले माटोको भाँडो उठाएर आफ्नो हत्केलामा वा मुखमा नरिवलको ज्वाला बोकेर ढाकवाद्ययन्त्र को आवाजमा नाच्छन्।दुर्गा पूजा पण्डलका अभिनेताका धेरै तस्विर र भिडियोहरू सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएका छन ।यसैबीच, सुस्मिता आगामी एक्शन थ्रिलर शृंखला आर्या सिजन ३ु मा देखिने छिन् जुन नोभेम्बर ३ देखि प्लेटफर्म म् मा स्ट्रिम गर्न तयार छ।भर्खरै, निर्माताहरूले आर्या ३ु को ट्रेलर अनावरण गरे जसमा फ्यानहरूको ठूलो प्रतिक्रिया आएको थियो।
ट्रेलरमा आर्यालाई पहिलेभन्दा धेरै शक्तिशाली र उग्र देखाइएको छ । उनले अब आफूलाई घृणा गर्ने सबै काम गरिरहेकी छिन् र आफ्नो बुबाको अफिम साम्राज्यको प्रभारी छिन्। एक पटक उनको मृत्यु चाहने रूसीहरूसँग व्यापार गर्नबाटउसले नयाँ शत्रु र नयाँ सहयोगीहरू बनाइरहेको छिन किनभने यो शेर्नी अब शहरमा नयाँ डन हो।दूरदर्शी राम माधवानी द्वारा निर्मित र सह(निर्देशित आर्याले सुस्मिता सेनको अनस्क्रिन कमब्याक र उनको डिजिटल डेब्यूलाई चिन्ह लगाइदिएको छ । सुस्मिताले जुन २०२० मा आर्या मार्फत रोमाञ्चक पुनरागमन गरिन्। शृङ्खलामा, अभिनेताले एक कठोर महिलाको भूमिका निभाएकी छिन्, जसले आफ्नो परिवारलाई अपराधको संसारबाट जोगाउन सीमाहरू पार गर्छिन्।पहिलो सिजन अन्तर्राष्ट्रिय एमी अवार्डमा ‘बेस्ट ड्रामा’ शृङ्खलाका लागि पनि मनोनित भएको छ र राम माधवानीद्वारा निर्देशित यस श्रृंखलामा नमित दास, मनिष चौधरी, सिकन्दर खेर र विनोद रावत लगायतका कलाकारको पनि मुख्य भूमिका रहेको छ।

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?